• Nurkowanie na wodach otwartych

• W dniu 5.11.2023 r., kadeci Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini kończący kurs P1 LOK CMAS, udali się na pierwsze nurkowanie na wodach otwartych. Nurkowanie odbyło na popularnych Koparkach w Jaworznie - Via Sport Diving Marina. Jest to zalany kamieniołom, gdzie wśród atrakcji są zatopione dwie koparki oraz cała infrastruktura dawnego kamieniołomu. Pogoda była typowo jesienna czyli padał deszcz, ale jak mówi się w żargonie "pod wodą nie pada" :-)

Kadeci mieli okazję zobaczyć małą koparkę – jedną z wielu atrakcji znajdujących się na tym nurkowisku. Gratulujemy hartu ducha oraz ciała bo temperatura nie rozpieszczała. Teraz tylko w domu ciepła herbatka i pod kocyk. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w trakcie kursu. Niedługo czeka nas kolejny wyjazd pod wodę :-)

• Pedagogika zabawy z Klanzą

• W sobotę, 4 listopada br., uczniowie naszego liceum z klasy pedagogicznej uczestniczyli w 2. części kursu Stowarzyszenia Klanza Kraków. Pan Piotr Pokój i Andrzej Wilk poprowadzili dla nas: zabawy fabularyzowane, tańce integracyjne, zabawy zapoznawcze i twórcze z wykorzystaniem chusty animacyjnej.
            Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

• Klasy pedagogiczne - klasy z pasją

• Odkryj swoją pasję w naszym Liceum Ogólnokształcące w Trzebini. Nasze klasy pedagogiczne to miejsce, w którym kształcimy przyszłych nauczycieli pedagogów i wychowawców.
            Dajemy Ci szansę rozwijać umiejętności, które pomogą Ci inspirować i kształtować młode umysły. Dołącz do nas, aby być częścią przyszłości edukacji!!

• Zajęcia z ASG

• Korzystając z pięknej pogody w sobotę, 28 października br., na terenie Starej Maszyny w Trzebini przeprowadzone zostały zajęcia z ASG.
            W zajęciach udział wzięło 25 kadetów.
            Do dyspozycji były między innymi karabinki Berel.
            Zaszczyciło nas swoją obecnością 3 absolwentów naszego Liceum. Dwóch z nich, to żołnierze.
            Pogoda dopisała, a zdobywanie falagi przeciwnika nie miało końca.
            Podziękowania dla Dominika, za pomoc w organizacji szkolenia i udziale w zajęciach. Do następnego!