• Kadra Pedagogiczna

        Kuchta Marek    Dyrektor Szkoły, Wiedza o Służbach Mundurowych
        Harańczyk Krystyna    Wicedyrektor Szkoły, Chemia


        Biśta - Toborek Sara - Pedagog specjalny
        Brzóska Aneta    Matematyka
        Budka Maciej    Wychowanie fizyczne, Wychowawstwo  kl. I E
        Kpt Chudoba Grzegorz    Pedagogika resocjalizacyjna
        Dęsoł Edyta    Wychowanie fizyczne
        Drzewniak Sebastian    Religia / Etyka
        Duda Anna    Ratownictwo medyczne, EDB
        Feliksik Mirosława   Fizyka
        Filar Małgorzata  Matematyka
        Furmanik Ewelina  Historia
        Hajdus - Kawala Magdalena - Psycholog szkolny
        Kasprzyk Joanna    J. Polski
        Klimara Barbara   Pedagog specjalny/ Pedagogika wczesnoszkolna
        Knapik Agnieszka    Matematyka 
        Kozikowska Anna  Matematyka
        Krzywiecki Michał  Instruktor strzelectwa i samoobrony, instruktor płetwonurkowania federacji LOK CMAS
        Kubarek Małgorzata    J. Polski, Dziennikarstwo / Wychowawstwo  kl. IV B
        Kuchta - Miga Ewelina   Historia
        Kuglin Magdalena    J. Angielski / Wychowawstwo  kl. III A, III B
        Langer Gabriela    Biblioteka szkolna
        Lańczyk Łukasz  Wychowanie fizyczne / Wychowawstwo  kl. I C
        Matysek - Woźniak Małgorzata Rewalidacja / Pedagog specjalny
        Nowakowska Magdalena    Geografia, Przedsiębiorczość / Wychowawstwo kl. II A
        Noworyta Marzena    J.Polski dla cudzoziemców / J. Rosyjski 
        Pękacka Ewelina  J. Polski
        Pileski Remigiusz  J. Angielski / Wychowawstwo  kl. I B
        Seręga Joanna  J. Niemiecki 
        Smółka Paweł  Wychowanie fizyczne
        Sokół Joanna    J. Niemiecki / Wychowawstwo  kl. I G
        Solińska Aneta    Plastyka
        Skrzecińska Gabriela    Historia / HiT / / Wychowawstwo  kl. I F
        Szczupak Katarzyna    Pedagog
        Tochowicz Jacek   Matematyka / Wiedza o Służbach Mundurowych, Etyka Służb Mundurowych / / Wychowawstwo  kl. I D
        Urbańczyk - Dragan Mariola    J. Angielski/ Wychowawstwo  kl. II B
        Uzar Danuta    J. Migowy
        Wodnicka Izabela    Informatyka / / Wychowawstwo  kl. I A
        Wołoszczakiewicz Sławomir    Biologia/ Chemia / Wychowawstwo kl. II C
        Żądło  Anna    Historia, HiT, WOS / Wychowawstwo  kl. IV A

    • Kontakty

      • Liceum Ogólnokształcące w Trzebini
      • lo.trzebinia@gmail.com
      • lo.trzebinia@gmail.com
      • (+ 48) 32 612 22 01
      • Trzebinia, ul. Szkolna 3 32-540 Trzebinia Poland
      • Stowarzyszenie Proobronno - Oświatowe "KADET" ul. Szkolna 3 32-540 Trzebinia tel. 32 612 22 01 KRS: 0000559719 NIP: 6282264108 Regon: 361596639
  • Galeria zdjęć

      brak danych