• DZIEWCZYNY NAJLEPSZE W POWIECIE W TENISIE STOŁOWYM

• W dniu 26 stycznia br., uczniowie Naszego Liceum brali udział w Powiatowych Zawodach w Tenisie Stołowym. Turniej odbył się na hali ZSTU w Trzebini w kategorii chłopców i dziewcząt. Dziewczyny, po świetnej grze zajęły I miejsce, pokonując w finale ZSECh w Trzebini.

Skład zwycięskiego składu: Ola Dudek, Oliwia Nowakowska,  Martyna Kulawik.

Chłopcy po niezwykle emocjonujących meczach, zajęli III miejsce pokonując ZS Libiąż.

Skład drużyny: Michał Góralczyk, Szymon Makowski, Robert Jedynak.

• Sukces w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej

• W dniu 24 stycznia br., uczennice Liceum Ogólnokształcące w Trzebini brały udział w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej. Po bardzo dobrej grze i emocjonujących spotkaniach z innymi drużynami, zajęły III miejsce.
            Brawo za dobrą grę i świetne zaangażowanie.
            Skład drużyny: W.Świerkosz, A.Rozmus, K.Monica, S.Kwadrans, A.Legin, A. Bogacz, P.Kolbusz, J.Szemraj, K.Biśta, M.Sołtysik.

• Z wizytą w Planetarium

• We wtorek, 24 stycznia br., odwiedziliśmy chorzowskie planetarium. Tym razem nie był to seans, ale wystawa geofizyczna. Mieliśmy niepowtarzalną okazję poznać tajniki meteorologii, synoptyki, fizyki i geografii. Znaleźliśmy się w centrum trzęsienia ziemi, poczuliśmy wpływ wilgotności na temperaturę, obserwowaliśmy powstanie trąby powietrznej i burzy. Niektórzy z nas sprawdzili się nawet w roli "pogodynki". To były bardzo inspirujące zajęcia.

• Na narciarskim stoku

• W dniu 23 stycznia br., uczniowie Naszego Liceum odbyli wyjazd na stok do Rzyków koło Andrychowa.Uczniowie na bardzo dobrze przygotowanym stoku, świetnie radzili sobie na nartach i snowboardzie.Dodatkową atrakcją był snowpark,który cieszył się dużym powodzeniem wśród uczniów.
            Opiekunami wycieczki byli nauczyciele wychowania fizycznego: p. Maciej Budka i p. Łukasz Lańczyk