• 3. edycja skoków spadochronowych za nami...

• W piątek, 19 sierpnia br., odbyła się 3. edycja skoków spadochronowych. W kursie udział wzięło 19 kadetów z klas wojskowych Liceum w Trzebini.
            W ciągu jednego roku szkolnego, dzięki naszym przyjaciołom z krakowskiego klubu spadochronowego Kraksky, przeszkoliliśmy 55 uczniów i oddaliśmy 69 skoków.
            Wszystkie bez kontuzji, a z ogromną radością i wolnością lotu w powietrzu. Rośnie grupa tych, którzy oddają swoje kolejne skoki.
            Piękny i gorący dzień oraz jeszcze bardziej gorąca atmosfera, jaka panowała na płycie lotniska zostały zakończone wręczeniem certyfikatów skoczka spadochronowego oraz tradycyjnym pasowaniem.
            Tradycją stało się, że pierwszy rozpoczynający  skok oddał Dyrektor Liceum w Trzebini.
            Liceum Ogólnokształcące w Trzebini dalej lata!
            Przed nami kolejne edycje...

• Obchody Dnia Wojska Polskiego

• W dniu dzisiejszym, tj. 14 sierpnia br., uczniowie klas wojskowych Trzebińskiego Liceum uczestniczyli w obchodach Dnia Wojska Polskiego, zorganizowanego przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Oświęcimiu. Nasi uczniowie mieli okazję porozmawiać z żołnierzami 112. Batalionu Lekkiej Piechoty WOT z Oświęcimia, z żolnierzami Wojsk Specjalnych, skoczkami spadochronowymi oraz mogli zrobić sobie kilka zdjęć, ze sprzętem wojskowym.