W dniu 26 czerwca 2026 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole. Chcielibyśmy serdecznie podziękować licznym gościom, którzy odwiedzili nasze Liceum i wzięli udział w naszym wydarzeniu.
- Wiceburmistrz miasta Trzebini Mirosław Cholewa
- Major Józef Kała z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Oświęcimiu
- Kapitan Damian Witek ze 112 Batalionu Lekkiej Piechoty w Oświęcimiu, 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej
- Sierżant Włodzimierz Kalita ze 112 Batalionu Lekkiej Piechoty w Oświęcimiu, 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej
- Młodszy inspektor Mirosław Kotulski, Komendant powiatowy policji w Chrzanowie,
- Major Grzegorz Chudoba dyrektor Zakładu Karnego w Trzebini,
- Kapitan Straży Granicznej Sławomir Bednarek oraz Porucznik straży granicznej Łukasz Górka z placówki straży granicznej Kraków - Balice,
- Młodszy Brygadier Piotr Bębenek, funkcjonariusz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie,
- Pan Artur Baranowski, dyrektor szpitala powiatowego w Chrzanowie,
- Pan Rafał Adamuszek, komendant stowarzyszenia “Malta” służba medyczna oddział chrzanów z siedzibą w Trzebini,
- Pan Maciej Kozub, kierownik zakładu diagnostyki obrazowej w szpitalu powiatowym w Chrzanowie,
- Pan Adam Potocki, dyrektor Trzebińskiego Centrum Kultury,
- Pani Halina Henc, sołtys wsi Czyżówka, radna rady miasta Trzebinia,
- Pani Monika Kłak-Gorlewicz, radna rady miasta Trzebinia,
- Pani Edyta Surowiec, dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 2 w Trzebini,
- Pan Łukasz Matusik, dyrektor Szkoły Podstawowej nr. 5 w Trzebini
- Pani Magdalena Hajdus-Kawala, dyrektor przedszkola Błękitna Laguna w Trzebini,
- Pani Agnieszka Niemiec-Kłaput, dyrektor przedszkola Samorządowego nr 1 w Trzebini,
- Pani Halina Głogowska, prezes zarządu i dyrektor Banku Spółdzielczego w Chrzanowie,
- Pan Jerzy Gęgotek, z firmy PAGE
- Pan Łukasz Brzózka, prezes Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Chrzanowie
- Pan Paweł Micuła, prezes zarządu Tauron Wytwarzanie
- Pani Agnieszka Bakalarz, nauczyciel szkoły podstawowej imienia Marii Konopnickiej w Luszowicach
Państwa obecność, stanowi dla nas niepowtarzalną oznakę zaufania oraz nierozerwalnego partnerstwa w działaniach sprzyjających rozwojowi współpracy naszej placówki z instytucjami które darzymy równie wysokim uznaniem i prestiżem wynikającym z wieloletniej współpracy na płaszczyźnie rozwoju oraz nieustającego progresu działań.
Podczas naszej uroczystości miały miejsce liczne nagrody, odznaczenia, wyróżnienia oraz podziękowania.
Oto skrót kilku z najważniejszych elementów uroczystości.
- Tytuł Prymusa oraz nagrodę stypendialną za najwybitniejsze wyniki w nauce otrzymała uczennica Maja Kadłuczka z klasy 2c imponującym wynikiem średniej 5.75.
- Najlepszymi w swojej kategori zostali:
Najlepszy Najlepszy medyk – Aleksandra Jedynak
Najlepszy żołnierz – Bohdan Efremov
Najlepszy policjant – Katarzyna Miarka
Najlepszy pedagog – Maja Grzesiakowska
Najlepszy sportowiec – Kamil Kowalczyk
Najlepszy wolontariusz – Oliwia Wójcik
Najlepszy humanista – Edyta Kosno
Najlepszy artysta – Emilia Atłas oraz Sławomir Kaleta
38 kadetów z naszego grona uczniowskiego otrzymało zasłużony awans na wyższy stopień rangi kadeta.
Około 80 uczniów naszej szkoły otrzymało wyróżnienie oraz podziękowanie wyrażone dyplomem uznania lub certyfikatem za udział w wieloaspektowym rozwoju oraz pracy na rzecz szkoły min. angażowanie się na rzecz szkoły, wolontariat, dobrowolna służba podczas wydarzeń publicznych, reprezentacja szkoły, pomoc przedmedyczną, warsztaty dla przedszkolaków,
20 uczniów otrzymało wyróżnienia oraz nagrody za średnią ocen powyżej 4.75.
Oznaczyliśmy specjalnym wyróżnieniem naszą grupęsamoobrony za wkład pracy oraz osiągnięcia na poziomie lokalnym oraz międzynarodowym, oraz za to, że zawsze można na nią liczyć podczas zawódów i uroczystości.
Wyróżniliśmy 20 nauczycieli którzy wzięli udział w tegorocznej edycji Biegu Belfrów. .
Ogromne podziękowania kierujemy do sponsorów oraz przyjaciół naszej szkoły. Wyrazy szczególnej wdzięczności składamy firmie Górka Cement za wieloletnie wsparcie finansowe oraz fundowanie nagród przy każdej organizowanej przez naszą szkołę inicjatywie. Państwa pomoc i zaangażowanie są nieocenionym wkładem w sukces naszych przedsięwzięć.
Wyrazami wdzięczności kierujemy także do:
- Wiceburmistrza Mirosława Cholewy
- Pani Beaty Nadzieja-Szpila Burmistrz Alwerni
- podpułkownika Piotra Salachny
- podpułkownika Lucjana Paździora
- Majora Grzegorza Chudoby
- Pana Adama Potockiego
- Pani Haliny Henc
- Pani Moniki Kłak-Gorlewicz
- Pana Artura Baranowskiego
- Pana Macieja Kozuba
- Pana Rafała Adamuszek
- Pana Łukasza Matusika
- Pani Edyty Surowiec
- Pani Haliny Głogowskiej
- Pani Kingi Brzóski firma Bratek
- Pana Jerzego Gęgotek
- Pana Łukasza Brzóski
- Pana Pawła Micuły
- Pani Agnieszki Bakalarz
Pracownikom, uczniom i ich rodzinom oraz wszystkim przyjaciołom naszego Liceum życzymy udanych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!