• Terminy egzaminów poprawkowych

• Poniżej przedstawiamy terminy egzaminów poprawkowych w sierpniu br.:

• Biologia 22.08.2024 r., godz. 8.00
            • Chemia 27.08.2024 r., godz. 8.00
            • Edukacja o zdrowiu 26.08.2024 r., godz. 9.00
            • Matematyka 26.08.2024 r., godz. 8.00
            • Język angielski 26.08.2024 r., godz. 11.00
            • Historia 22.08.2024 r., godz. 9.00
            • Wiedza o społeczeństwie 23.08.2024 r., godz. 9.00
            •  Historia i teraźniejszość 28.08.2024 r., godz. 9.00
            •  Geografia 28.08.2024 r., godz. 9.00
            •  Fizyka 23.08.2024 r., godz. 9.00

• Libiąska Rodzinada

• W niedzielę, 23 czerwca br., nasze Liceum miało przyjemność wystąpić na 5. Libiąskiej Rodzinadzie. To wspaniałe spotkanie mieszkańców oraz przybyłych gości, które łączy osoba Helenki Kmieć. Nasi uczniowie mieli okazję zaprezentować musztrę paradną, broń, ASG, pokazy animacji, zabaw, malowania twarzy, czy też pokazy RKO. Nasza uczennica Kinga Krawczyk miała również swój piękny występ-support przed Małą Armią Janosika.
            To kolejne spotkanie, na którym możemy dzielić się naszymi pasjami z innymi. Jeśli chcesz nabyć takich umiejętności ZAPRASZAMY DO NASZEGO LICEUM!

• UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

• 21 czerwca 2024 r., pożegnaliśmy rok szkolny i rozpoczęliśmy wakacje. Na uroczystej akademii gościliśmy nie tylko nauczycieli i uczniów, ale także przedstawicielkę Wojskowego Centrum Rekrutacji w Oświęcimiu panią porucznik KATARZYNĘ WITKOWSKĄ, pana porucznika ADRIANA MIKUSA ze 112 Batalionu Lekkiej Piechoty WOT w Oświęcimiu, dyrektora Zakładu Karego w Trzebini pana majora ARKADIUSZA SUJECKIEGO, dyrektora Szpitala Powiatowego w Chrzanowie - pana ARTURA BARANOWSKIEGO oraz dyrektora Trzebińskiego Centrum Kultury pana ADAMA POTOCKIEGO.

Zakończenie roku to czas zbierania plonów. Nasi uczniowie wytrwale podążali ścieżkami nauki, ale także poznawali i rozwijali swoje pasje, odkrywali talenty, umiejętności i możliwości.

Kadeci odebrali swoje awanse, certyfikaty potwierdzające ukończenie kursów dla spadochroniarzy i płetwonurków, medycy pochwalą się certyfikatami ukończenia zajęć praktycznych w szpitalu, a pedagodzy znajomością języka migowego.

Tradycją szkoły jest przyznanie stypendium naukowego ufundowanego przez Zakład Górka Cement Sp. z o.o. dla najlepszego ucznia, które w tym roku trafiło do Kingi Krawczyk. Przyznane zostały także statuetki dla najlepszego medyka (ROBERT JEDYNAK), najlepszego żołnierza (MATEUSZ KOT), najlepszego pedagoga (OLIWIA KOSMALA), najlepszego sportowca (ANNA SZYLER), najlepszego strzelca (AGATA TOMASZEWSKA), najlepszego wolontariusza (DARIA BANAŚ i KLAUDIA KUBICA) oraz najlepszego humanisty (SŁAWOMIR KALETA).

W części artystycznej wysłuchaliśmy piosenek w wykonaniu naszych uczniów, obejrzeliśmy taniec i przenieśliśmy się w krainę baśni, przypominając sobie historię Kopciuszka i szlifując zdolności językowe.

Życzymy Wszystkim udanych wakacji, dużo słońca, radości i odpoczynku.

• Szkolna wycieczka do Szwajcarii

• Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, odbyła się szkolna wycieczka do Szwajcarii. Młodzież mogła podziwiać w najlepszej okazałości cudowne krajobrazy. Zwiedzili: Lozannę, Montroax i Genewę. Zachwycił ich park Muzeum Olimpijskiego, studio nagrań zespołu Queen, starówka Lozanny i Genewy oraz zamek Chillon. Pobyt w Szwajcarii uczniowie zakończyli rejsem po Jeziorze Genewskim.
            Wszyscy opiekunowie wycieczki pragną podziękować naszej młodzieży za dyscyplinę, ale również poczucie humoru, a rodzicom za zaufanie.

• Trzebinia, ul. Szkolna 3

32-540 Trzebinia
      • Stowarzyszenie Proobronno - Oświatowe "KADET"

32-540 Trzebinia