W dniu 13.06 w naszej szkole odbyły się zawody w dwuboju siłowym. Uczniowie rywalizowali w dwóch konkurencjach - wyciskanie sztangi leżąc oraz martwy ciąg. Wyniki obu konkurencji się sumowały. Gratulacje dla wszystkich naszych siłaczy i wytrwałości w dalszym dźwiganiu ciężarów, aby za rok pobić kolejne rekordy.
Oto klasyfikacja:
Kategoria dziewcząt:
I miejsce
Emilia Dębska z klasy 2c - 177 kg
II miejsce
Anna Szyler z klasy 3a - 148 kg
III miejsce
Anhelina Antoniuk z klasy 1c - 107 kg
Kategoria chłopców:
I miejsce
Igor Łatka z klasy 3b - 277 kg
II miejsce
Franciszek Kozłowski z klasy 2b - 265 kg
III miejsce
Alan Tekieli z klasy 2c - 257 kg