Część 2. "Wyjścia z klasą"
W ramach przedsięwzięcia Ministerstwa Edukacji Narodowej „Wyjście z klasą” nasza grupa po wizycie na Stadionie Śląskim udała się do Oddziału Katowice Telewizji Polskiej.
Podczas oprowadzania mieliśmy okazję zajrzeć za kulisy pracy redakcji i studia telewizyjnego. Przewodnicy z pasją opowiadali o procesie tworzenia programów, pracy dziennikarzy, realizatorów i techników. Ogrom przekazanej wiedzy pozwolił nam lepiej zrozumieć, jak wygląda codzienność w mediach i jak wiele osób współpracuje, aby powstał jeden materiał telewizyjny.
Na zakończenie wizyty wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie z ekipą redakcyjną, którą serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za ciepłe przyjęcie oraz inspirującą lekcję praktycznej wiedzy o świecie telewizji.
"Wyjście z klasą" - Katowice, Tarnowskie Góry i Chorzów - 5 grudnia 2025 r.