• Klasa sportowa - spotkanie organizacyjne dla rodziców i uczniów klas 8

Zapraszamy 12 marca br., o godzinie 19:00 do Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini, na spotkanie organizacyjne dotyczące zasad rekrutacji i funkcjonowania oraz celu i założeń, a także bazy treningowej klas sportowych.

• Rekrutacja na rok szkolny 2024/25
          do klasy sportowej o profilu piłka nożna

Programy szkolenia zatwierdzone przez ministra właściwego do spraw kultury fizycznej opracowane przez Polski Związek Sportowy.

Treningi prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę trenerską z uprawnieniami UEFA A

SZKOŁA OFERUJE:

• doskonałą bazę sportową,
          • współpracę z certyfikowaną Akademią AP 21 Chrzanów Złota Gwiazdka
          • 10h wychowania fizycznego tygodniowo (3 treningi piłkarskie na boisku)
          • treningi na pełnowymiarowym boisku w Trzebini
          • zajęcia na siłowni
          • Street Workout – tor sprawnościowy

Co ZYSKASZ w klasie sportowej?

• wszechstronny rozwój sportowy
          • trening mentalny
          • indywidualne treningi (piłkarskie, bramkarskie)
          • program motoryczny połączony z dietą
          • połączenie nauki i sportu

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: geografia, biologia, język angielski

Przedmioty punktowane w postępowaniu rekrutacyjnym: język polski, matematyka oraz biologia i wychowanie fizyczne
          Dodatkowe kryteria przyjęcia:
          - pozytywne wyniki prób sprawności fizycznej zgodnych z warunkami PZPN,
          - orzeczenie lekarza POZ,
          - pisemna zgoda opiekunów prawnych

Zajęcia rozwijające zainteresowania: skoki spadochronowe, strzelectwo, kalistenika, ASG, SKS, kurs płetwonurka, samoobrona, basen, zajęcia językowe, zajęcia dziennikarskie.