• Drugi dzień obozu wojskowego

• W drugim dniu szkolenia, 30 osobowa grupa kadetów z LO w Trzebini zajmowała się treningiem strzeleckim z Cyklopa, obsługą karabinka beryl, działaniami taktycznymi z wykorzystaniem pojazdów bojowych oraz przyjmowaniem postaw strzeleckich.Dzień na poligonie upłynął na wytężonej pracy i nauce., a zakończyliśmy go zajęciami sportowymi. Kulminacyjnym momentem był bieg na 1000 metrów.

• III miejsce podczas zawodów o Puchar Dowódcy 5. Batalionu Dowodzenia w Krakowie

• 30 maja br., reprezentanci naszego Liceum wzięli udział w zawodach o Puchar Dowódcy 5. Batalionu Dowodzenia w Krakowie. Kilkanaście konkurencji, w tym strzelanie z trenażera broni "CYKLOP", rozkładanie i składanie broni "BERYL", bieg terenowy, zadania sprawnościowe i wiedzy nie były łatwym wyzwaniem, jednak nasza ekipa wywalczyła podium, zdobywając III miejsce.
            Serdecznie gratulujemy!

• Pierwszy dzień Obozu Wojskowego za nami...

• W poniedziałek, 30 maja br., klasa III b Certyfikowanych Wojskowych Klas mundurowych rozpoczęła 5 - dniowy obóz wojskowy.
            Przez 5 dni mieszkamy, służymy i szkolimy się w 6. Batalionie Dowodzenia w Krakowie. Zajęcia prowadzone są na poligonie Pasternik w Krakowie.
            Szkolą nas najlepsi instruktorzy wojskowi.
            W czasie dzisiejszego programu szkoleniowego, Kadeci z Liceum w Trzebini uczestniczyli w zajęciach chemicznych, zajęciach z terenoznawstwa oraz taktyki i maskowania. Pogoda dopisała to i humory do zajęć z popołudniowej musztry również okazały się wyborne. Po kolacji zajęcia sportowe oraz składanie i rozkładanie broni na czas.

Dodatkowo, zapraszamy do obejrzenia relacji w TVP Kraków:  https://krakow.tvp.pl/60482790/wielki-sprawdzian-uczniow-klas-mundurowych

• Dzień Dziecka „Solidarni z Ukrainą”

• 5 czerwca 2022 r.
            Plac przy ul. Ochronkowej w Trzebini

Program:

• 9.00 - 15.00 Rozgrywki Mundial Kids
            • 13.00 - 18.00 Piknik rodzinny na kocu

Występy wokalne, muzyczne i taneczne w wykonaniu uczniów polskich i ukraińskich
            Show – akrobatyka powietrzna, warsztaty taneczne
            Widowiskowy pokaz jazdy na wrotkach z udziałem „Króla Wrotek”
            Budowa „Wioski Indiańskiej” – Razem możemy wszystko
            Tęczowe Disco Kids, Kolory Holi
            Restauracja dla dzieci – darmowe smakołyki
            Park kolorowych dmuchańców, „Planetarium”
            Rozgrywki szachowe: Ograj Mistrza
            Pokazy strażackie
            Gry i zabawy dla całych rodzin
            Konkursy  z licznymi nagrodami

Program prowadzony w języku polskim i ukraińskim.
            Piknik na kocyku jest imprezą charytatywną.
            Gwarantujemy świetną zabawę, mnóstwo niespodzianek i niezliczoną ilość atrakcji.

Дитячий день

„Солідарність з Україною”

5 червня 2022 r.

Площа на вулиці Охронкова

Програма:

• 9.00 - 15.00 Турнір Mundial Kids
            • 13.00 - 18.00 Сімейний пікнік на ковдрi

Вокальні, музичні, танцювальні виступи у виконанні польських та українських учнів

Шоу – повітряна акробатика та майстер-класи танців

Вражаюче шоу на роликах з „Королем Роликових Ковзанів”

Будуємо „Iндіанське Село” – разом ми зможемо все

Райдужна дискотека Disco Kids, Кольори Холі

Ресторан для дітей – безкоштовні частування

Парк різнокольорових надувних атракціонів, „Планетарій”

Шахи: Перемогти Майстра

Пожежне шоу

Ігри та забави для всієї родини

Змагання з численними призами

Програма ведеться польською та українською мовами. Пікнік на ковдрi – благодійна акція.

Ми гарантуємо чудову розвагу, багато сюрпризів та незліченну кількість атракціонів.