• Licealiada w siatkówce dziewcząt

• W dniu 24 marca br., dziewczyny z Naszego Liceum brały udział w zawodach w siatkówce. Licealiada odbyła się w I Liceum w Chrzanowie. Dziewczyny zajęły V miejsce.
            Brawo za zaangażowanie i walkę do ostatniego punktu.

• Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - sukces naszej uczennicy!

• Wielkie gratulacje dla Renaty Witkowskiej z klasy 3 a oraz Cypriana Frączka z klasy 3 b, którzy stanęli na podium podczas gminnych eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom".

Renata nie miała sobie równych, osiągnęła maksymalną z możliwych do uzyskania liczbę punktów i zakwalifikowała się do kolejnego etapu, który będzie miał miejsce 8 kwietnia br., w KP PSP w Chrzanowie.

• Liceum Ogólnokształcące dla Ukrainy

• Z ogromną empatią i zaangażowaniem, młodzież, nauczyciele z Liceum Ogólnokształcacego w Trzebini oraz Stowarzyszenie Proobronno Oświatowe "Kadet", włączyli się do zorganizowanej pomocy dla uchodźców i walczacych w Ukrainie.
            Zapraszamy do lektury obszernego artykułu "Licealne pospolite ruszenie dla Ukrainy", który ukazał się w prasie lokalnej "Przełom" (nr 11, z dnia 16 III 2022).

Zbiórka w budynku Liceum Ogólnokształcacego w Trzebini trwa nadal, od poniedziałku do piatku, w godzinach 9:00 -17:00

• Licealiada w piłce ręcznej

• W dniu 23 marca br., uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w Licealiadzie w piłce ręcznej w Libiążu. Po bardzo dobrej grze i walce do ostatniej sekundy, zajęli VI miejsce.
            Brawo dla wszystkich zawodników!

• Dzień Liczby pi (π)

• Obchodzony 14 marca dzień liczby Pi, czyli liczby, która występuje np., we wzorach na obwód, pole powierzchni koła czy objętość kuli - stał się inspiracją dla uczniów naszej szkoły.
            Powstały ciekawe plakaty, upamiętniające to święto...
            Datę święta Liczby PI wybrano na 14 marca, bo jeśli zapiszemy tę datę jako 3.14 - to oczywiste staje się skojarzenie z pierwszymi cyframi rozszerzenia dziesiętnego liczby pi.