• Wolontariat dla Ukrainy i współpraca z Fundacją ADRA

• Uczniowie naszego Liceum, w ramach wolontariatu już od tygodnia uczestniczą w szeregu działań charytatywnych na rzecz Ukrainy.
            W dniu dzisiejszym (tj., 7 marca br.), młodzież uczestniczyła w sortowaniu i pakowaniu darów, w ramach akcji Fundacji ADRA Polska. Transport darów do Lwowa przez agencję narodową odbędzie się korytarzem humanitarnym. Do darów zebranych przez Fundację dostarczyliśmy te zebrane przez szkołę wraz z zakupionymi środkami medycznymi.
            Dzięki zbiórce Radnych Rady Miasta Trzebini, firmie Styropor Trzebinia i pracowników LO, trafią one bezpośrednio do walczących Ukraińców.
            Dziękujemy wszystkim za fundusze i dary! W sumie uzbieraliśmy 4 000 zł.
            Zbiórka w LO Trzebinia trwa od pn. - pt. w godzinach: 9.00 - 17.00

• Bieg Tropem Wilczym

• W dniu 1 marca br., Nasze Liceum wzięło udział w Biegu Tropem Wilczym, na pamiątkę Żołnierzy Wyklętych. Każdy z uczniów miał za zadanie pokonać dystans 1963 m.
            Na wyznaczonej trasie licealiści rywalizowali w trzech kategoriach. Najlepszym zawodnikiem w kategorii chłopców klas mundurowych został Oskar Lizończyk. Najlepszą zawodniczką w kategorii dziewcząt klas mundurowych była Karolina Monica, natomiast wśród klas ogólnych wygrał Piotr Wawrzonek. Oprócz biegu Nasi uczniowie przygotowali prezentacje na temat Żołnierzy Wyklętych.
            Brawo dla każdego uczestnika biegu i całego Liceum za wzorowe zachowanie podczas tej imprezy.